Elit Hukuk Bürosu;

2002 yılında İstanbul/Nişantaşı’nda kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana sunduğu avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmetlerinde profesyonel, yenilikçi, yaratıcı ve yüksek kaliteli hukuk hizmeti temin edilmesini temel prensip olarak benimsemiştir.

Elit Hukuk Bürosu, birçok farklı alanda faaliyet gösteren müvekkillerine ulusal ve uluslararası alanda hukuki hizmet veren Türkiye’de yerleşik bir hukuk bürosudur. Hukuk büromuzun verdiği hizmetlerin başında Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Şirketler Hukuku, Sermaye Piyasası Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Tüketici Hukuku, Rekabet & Haksız Rekabet Hukuku, Bilişim Hukuku, Sözleşme Hukuku, İdare Hukuku, Sağlık Hukuku, İş Hukuku, Medeni Hukuk, İcra ve İflas Hukuku, Vergi Hukuku, Tahkim ve Gayrimenkul Hukuku ana faaliyet alanlarımız teşkil etmekle birlikte yeni ve değişen mevzuatların analizi ile bunlara uyum sağlanmasına dair hukuki risk analizi hizmetini de güncel olarak sunmaktadır. Çalışma alanlarında uzun yıllara dayanan yoğun tecrübesiyle hem avukatlık hem de hukuk danışmanlığı hizmetlerini sürdürmekte ve uyuşmazlık çözümünde etkin, adil ve çabuk çözümler üretmeye odaklı şekilde faaliyet göstermektedir.

 

Elit Hukuk Bürosu; bu çalışma alanlarına bağlı olarak müvekkillerin günlük taleplerine yönelik hukuki  danışmanlık hizmetlerinin yanında  E-Ticaret ve 2016 yılında yürürlüğe giren 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında belirlenen ciro ve istihdam eşiklerini aşmak suretiyle kanun kapsamına giren müvekkillerine işbu kanunda öngörülen yükümlülüklere uyum kapsamında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Elit Hukuk Bürosu, Türkiye’de çalışma ve oturum izinlerinin alınması ile Türk vatandaşlığına geçişler konusunda da hizmet vermede yüksek deneyim sahibidir.